Final War 3 – Star Trek mod update 0.72

v0.72
This time I added some new ships – Borg sphere, Prometheus, New Orleans. Nebula variant with sensor pod, Ferengi marauder. I also increased the size of Borg cube to be more realistic and added some more effect on the cube destruction :)

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Final War 3 – Star Trek mod update 0.72

 1. Nebula says:

  Dobrý den.
  Hra je skvělá, dokonale se povedla. Ve verzi 0.72 přibyly do hry nové lodě. Neobjevila se mi tam Nebula se senzorovým modulem. Je tam jen Nebula s bojovým modulem, u které si myslím že ta už tam byla dřív. Pokud je něco špatně u mě tak bych chtěl vědět jak to napravit.
  Předem děkuji za odpověď.
  Lukáš.

  • admin says:

   Díky :)
   Odpověď je jednoduchá. Když na loď kliknete myší a zároveň držíte CTRL, tak je tam ještě jedna úroveň, kde jsou právě tyto lodní varianty.
   Myslím, že to je napsané v readme, ale je pravda, že to je takové hodně neintuitivní. Zamyslím se nad tím, jestli by to nešlo nějak zvýraznit.
   Nechtěl jsem těma variantama už dále prodlužovat počet lodí dané rasy.
   Momentálně tam jsou varianty pro Brely, Galaxy, Defiant (s cloakingem), Warbird, Excelsior (Lakota) nebo třeba Jem Hadarský stíhač, který ve variantě má zbraně ignorující štíty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>