Final War 3 – Star Trek mod update 0.72

ScreenShot-15-03-2018-19-49-02

v0.72
This time I added some new ships – Borg sphere, Prometheus, New Orleans. Nebula variant with sensor pod, Ferengi marauder. I also increased the size of Borg cube to be more realistic and added some more effect on the cube destruction :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Final War 3 – Star Trek mod update 0.72

 1. Nebula napsal:

  Dobrý den.
  Hra je skvělá, dokonale se povedla. Ve verzi 0.72 přibyly do hry nové lodě. Neobjevila se mi tam Nebula se senzorovým modulem. Je tam jen Nebula s bojovým modulem, u které si myslím že ta už tam byla dřív. Pokud je něco špatně u mě tak bych chtěl vědět jak to napravit.
  Předem děkuji za odpověď.
  Lukáš.

  • admin napsal:

   Díky :)
   Odpověď je jednoduchá. Když na loď kliknete myší a zároveň držíte CTRL, tak je tam ještě jedna úroveň, kde jsou právě tyto lodní varianty.
   Myslím, že to je napsané v readme, ale je pravda, že to je takové hodně neintuitivní. Zamyslím se nad tím, jestli by to nešlo nějak zvýraznit.
   Nechtěl jsem těma variantama už dále prodlužovat počet lodí dané rasy.
   Momentálně tam jsou varianty pro Brely, Galaxy, Defiant (s cloakingem), Warbird, Excelsior (Lakota) nebo třeba Jem Hadarský stíhač, který ve variantě má zbraně ignorující štíty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>